محرکی برای یکنواخت بودن رابطه ها

روزمرگی های زندگی چه قدر باعث دوری شما از شریک زندگیتان شده است و چه میزان رابطه شما سرد شده است فکر می کنم به اندازه کافی اهل فن در حوزه روانشناسی در مورد این قضیه و علل آن صحبت کرده اند.

راه حل چیست؟

شاید خیلی فکرش را نکنیم ولی اگر بتوانیم حسی را در طرف مقابل ایجاد کنیم که بداند ما به فکرش هستیم به میزان قابل توجی بر روی رابطه تاثیر گذار خواهد بود.

کادو بدهید سورپرایز کنید شما به محرکی نیاز دارید که ضربان رابطتان را بالا ببرد.

در رابطتان جسور باشید ، ریسک کنید غافلگیرش کنید نترسید  چه محرکی بهتر ازغافلگیر کردن ، هدیه دادن.

به او ثابت کنید که فقط سر قرار خاصی مثل سالگرد ازدواج برایش مهم نیستید .

بی بهانه عشق بورزید هدیه بدهید حتی یک شاخه گل ، یک کتاب ، هر چیزی در هر شرایط مالی که هستید .

کادو دادن و غافلگیر کردن تماما وسیله ای ایست برای عاشق تر بودن .

کادو دادن

مادری که تمام وقت خود را صرف کارهای منزل می کند یا آن مادر شاغلی که بعد از تایم کاری با حجم کارهای خانه روبه روست چه حسی پیدا می کند زمانی که اعضای خانه بی بهانه کادویی برایش بگیرند و یا وقتی از خرید برمیگردد ببیند غذا روی گاز حاضر است چه عشقی خانه را فرا می گیرد و چه انگیزه ای به فرد می دهد .

یا زن و شوهری که هر کدام درگیر مسایل روز مره هستند  و شاید سالگرد و یا تولد ها از روی عادت و بدون احساس خاصی به هم هدیه می دهند.

ولی اگر یکی از آن دونفر صبح زودتر بیدار شود و سینی صبحانه را به تخت خواب ببرد WOW چه سورپرایز بی نظیری !

طبق باور تیم ما سوپرایز عالی سورپرایزی نیست که حتما شلوغ و پر سروصدا باشد سورپرایز به شرایط خود خود شما بستگی دارد.

مگر سورپرایز کردن جز این است که به طرف مقابل بفهمانید که برایتان مهم است یا به جز اینکه عشقتان را به این وسیله ابراز کنید

فرزند شما چه فکری می کند زمانی که شما مثلا قول یک اسباب بازی را به او داده اید اما به شرطه ها و شروطه ها ، واقعا که چه روند بازار گونه ای چرا سورپرایز را امتحان نمی کنید ، زمانی که فرزند عزیزتان از مدرسه می آید ، کادوی مورد علاقه اش را به او بدهید و او را غافلگیر کنید . به او بگوید که او را به خاطر وجود خودش دوست دارید هر طور که هست زمانی که فهمید برایش ارزش قاعل هستید بی اندازه شما را دوست خواهد داشت.

پس اگر دیدید که رابطه تان سرد شده است حتما حتما از معجون سورپرایز و هدیه استفاده کنید. تاثیر آن فوق العاده است زیرا بعد ازغافلگیر شدن چشم انداز طرف مقابل تغییر می کند.

برای خرید باکس های سورپرایز کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید