درباره ما

فروشگاه اینترنتی ژمینو،خاص کادو بده،متفاوت خاطره بساز

سورپرایز ژمینو مجموعه ای که با دغدغه ی متفاوت بودن، جذابیت و خاص بودن در خاطره سازی و تغییر روند های تکراری در سورپرایز باکس ها و کادو ها موفق شده است فرهنگی نو و حسی جدید را در مخاطبان خود ایجاد کند .

هنگامی که شما وارد سورپرایز ژمینو می شوید با یک سایت شامل انواع جعبه های کادو و هدایا مواجه خواهید شد،سایتی که خیال شما را از هدیه دادن به عزیزانتان راحت می کند.
ژمینو مانند ذهن خلاق فردی هنگام کادو دادن است که خوب بلد است چگونه هیجان،تعجب،عشق و خاطره را یکجا در حال عزیزش ایجاد کند.
در ژمینو شما با انواع سورپرایز باکس،فلاور باکس،بیبی باکس و لوکس باکس رو به رو می شوید.
به ژمینو خوش آمدید! اینجا مغازه های گل فروشی و کادو فروشی که می شناسید و جز با تکرار در نوع باکس ها و‌ کادو حس سورپرایز را از شما می گیرند نیست.
این مجموعه شامل انواع هدیه ها شامل: دستبند،انگشتروگردنبندهای زنانه و مردانه می باشد و شما زیباترین ساعت ها را مشاهده خواهید کرد‌ که آماده اند تا نشان دهنده زمان قرار های عاشقانه شما باشند.
با رایحه های خوش عطر و ادکلن های سورپرایز ژمینو آن لحظه باهم بودنتان را برای همیشه در زهنش ثبت کنید.
در آخر بهترین جمله ای که در مورد سورپرایز ژمینو می توان گفت: مرجع خرید سورپرایز باکس و کادو ، چرا که با ورود به آن با خیالی آسوده آنچیزی را که شما برای پر رنگ کردن عشق میان خود و بهترینتان نیاز دارید بدون شک خواهید یافت.